فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

تجلیل فرماندار شهرستان کوار از رئیس و پرسنل اداره دامپزشکی کوار بمناسبت روز ملی دامپزشکی

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار از رئیس و پرسنل اداره دامپزشکی کوار بمناسبت روز ملی دامپزشکی تجلیل کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان بمناسبت روز ملی دامپزشکی در اداره دامپزشکی شهرستان حضور یافت و از میرحیدری رئیس اداره دامپزشکی کوار و پرسنل زحمت کش این اداره با اهدا لوح تقدیر تجلیل کرد.

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار گفت: دامنه و گستردگی فعالیت مسئولین دامپزشکی بخصوص در شهرستان کوار که قطب دامپروری استان فارس است و چیزی نزدیک به 130000دام سبک و سنگین دارد بسیار زیاد است و سختی کار زیادی را بدنبال دارد .

 فرماندار شهرستان افزود: از آنجائیکه مجموعه دامپزشکی با طیف خاصی از مردم سروکار دارند ،بسیاری از مردم از این سختی کار و گستردگی فعالیت بی خبر هستند که باید با اطلاع رسانی مناسب این امر برای همگان شفاف گردد و متوجه شوند که شما نقش بزرگی در تامین سلامت و امنیت غذایی جامعه دارید.

کاظمی تصریح کرد:  وجود این حجم زیاد دام در شهرستان و عدم شیوع بیماریهای دامی همه بیان کننده تلاش های مداوم و مستمر شبکه دامپزشکی شهرستان است که جا دارد در همین جا از همه شما تشکر کرد و قدردان زحمات شما بود. 

در ادامه میرحیدری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ضمن تشکر از حسن نیت کاظمی فرماندار شهرستان کوار ، گفت: بسیار خوشحال هستیم که در شهرستانی مشغول به کاریم که فرمانداری با تدبیر و متخصص در تمام زمینه ها و امورات داریم و با وجود مشغله بسیاری که دارند با ارسال پیام تبریک و حضور در جمع مجموعه اداره دامپزشکی ما را خرسند کردند و خستگی ماموریت ها و کارهای طاقت فرسا را از تن این مجموعه زدودند.

در ادامه مسائل، مشکلات و کمبودهای این اداره مورد بررسی قرار گرفت و بنا بر این قرار گرفت تا در ادامه پیگیرهای گذشته ، این مسائل بصورت مجدد از طریق استان پیگیری و رفع گردد.

تاریخ ایجاد خبر : مهر 17، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 37 بازدید