فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

تاکید معاون فرماندار کوار بر استقرار هلال احمر در شهرستان کوار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ظهر امروز ناهید معاون فرماندار کوار به همراه نامداری بخشدار مرکزی با آزادی مدیرکل بحران استانداری فارس دیدار کردند و بر استقرار هلال احمر در شهرستان تاکید کردند.

 در این دیدار ناهید معاون فرماندار کوار با اشاره به همکاری گسترده نیروهای مردمی در مقابله با آتش‌سوزی ها، گفت : بی تردید همکاری و تلاش نیروهای مردمی در مواقع بحران بویژه در مقابله با آتش سوزیها بسیار قابل تحسین است بگونه ای که با حداقل امکانات محلی ،توانسته اند در کوتاهترین زمان ممکن آتش سوزی های رخ داده د عرصه منابع طبیعی را مهار نمایند و از خسران غیر قابل جبران به مراتع و جنگلها جلوگیری بعمل آورند.

وی سپس ادامه داد: بی تردید این حضور داوطلبانه و همکاری همه جانبه نیازمند نگاه ویژه در راستای تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز جهت مقابله با آتش سوزیهاست که در صورت استقرار هلال احمر در شهرستان تامین می گردد ،لکن علیرغم پیگیریهای مکرر کاظمی فرماندار شهرستان این امر میسر نگردیده است که خواستار محقق شدن آن در کوتاهترین زمان ممکن هستیم.

 آزادی مدیر کل بحران استانداری فارس نیز با تقدیر از شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کوار و تلاش های نیروهای مردمی در مقابله با بحران ها گفت: قطعا استقرار جمعیت هلال احمر در هر شهرستانی لازم و ضروری است تا بتوان با تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز با توان بیشتری به مقابله با شرایط بحرانی پرداخت. بر این اساس اطمینان خاطر حاصل نمود تا موضوع مورد درخواست با جدیت تمام پیگیری گردد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/17 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 16 بازدید