فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

بهادر حاصل نیا

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1361 محل شهادت: گردنه بابا حاجی

بیانیه شماره ۷۳ ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان کوار

 برخی مبتلایان جدید در ادارات شهرستان کوار و عمدتا با ناقل بودن خانواده آنان به ویروس کرونا مبتلا گردیده اند.

 با احتساب ۴ مورد جدید آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان کوار به ۱١٠ نفر رسید.


 رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از جمله راهکارهای مهم در مقابله با شیوع ویروس کرونا است..

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان در بیانیه شماره ۷۳ اعلام نمود: موج جدید ویروس کرونا در شهرستان کوار روند تصاعدی داشته است و با احتساب ۴ مورد جدید ، آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان کوار به ۱١٠ نفر رسید،که با این وضعیت خطرناک احتمال شیوع این بیماری بیشتر از زمان ابتدای آن وجود خواهد داشت و اگر مردم با مسئولین همراهی ننمایند امکان مهار و کاهش شیوع این ویروس سخت و دشوار می گردد.

✍همچنین طی بررسی های بعمل آمده از سوی کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان کوار مشخصا افرادی که اخیرا به این بیماری مبتلا گردیدند بیشتر در مراسم عروسی و تجمعات خانوادگی و ادارات حضور داشته اند. و بدین صورت که یک فرد ناقل تا حدود ۲ هفته از بیماری خود بی اطلاع بوده و بعضا بیماری خود را سرماخورگی جزئی فرض می نمودند و باعث انتقال آن به دیگر همکاران خود در ادارات گردیده اند.
لذا از شما مردم شریف شهرستان کوار درخواست می گردد تا مراسم جشن عروسی و تجمعات خانوادگی را به تاریخ دیگری موکول و از دعوت اقوام و نزدیکان جهت شرکت در مراسمات جمعی خودداری و حتی الامکان از حضور در اماکن عمومی و ادارات شهرستان و اجتماعات پرهیز نموده و در صورت ضرورت نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی در سطح جامعه تردد نمایید.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/04/04 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 29 بازدید