فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

بیانیه شماره ۷۲ ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان کوار

  با احتساب ۴ مورد جدید آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان کوار به ۱۰۶ نفر رسید.

از مردم شریف شهرستان کوار درخواست می گردد تا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دوری از تجمعات با ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهرستان همکاری نمایند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان در بیانیه شماره ۷۲ اعلام نمود: موج جدید ویروس کرونا در شهرستان کوار روند تصاعدی داشته است و طی دو روز گذشته با احتساب چهار مورد جدید ، آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان کوار به ۱۰۶ نفر رسید، که با این وضعیت خطرناک احتمال شیوع این بیماری بیشتر از زمان ابتدای آن وجود خواهد داشت و اگر مردم با مسئولین همراهی ننمایند امکان مهار و کاهش شیوع این ویروس سخت و دشوار می گردد.

✍همچنین طی بررسی های بعمل آمده از سوی کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان کوار مشخصا افرادی که اخیرا به این بیماری مبتلا گردیدند بیشتر در مراسم عروسی و تجمعات خانوادگی حضور داشته اند.
لذا از شما مردم شریف شهرستان کوار درخواست می گردد تا مراسم جشن عروسی و تجمعات خانوادگی را به تاریخ دیگری موکول و از دعوت اقوام و نزدیکان جهت شرکت در مراسمات جمعی خودداری و حتی الامکان از حضور در اجتماعات پرهیز نموده و در صورت ضرورت نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی در سطح جامعه تردد نمایید.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/04/02 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 7 بازدید