فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

فرهاد کشاورز

تاریخ تولد : 1346 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جنوب

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، همزمان با اولین‌روز از هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی اشکان کاظمی فرماندار کوار به همراه حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان ، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار ، ناهید معاون فرماندار و سایر همراهان با خانواده شهید علیرضا کرمی واقع در شهر کوار دیدار و گفتگو کردند.

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در این دیدار با تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره این شهیدان بزرگوار خانواده شهدا را سرمایه های معنوی و ارزشمند جامعه خواند و افزود: به برکت حضور خانواده شهدا در جامعه می توان درس ایثار، عزت و سربلندی را به نسل جوان آموخت.

وی افزود: خانواد های معزز شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس با تقدیم عزیزان خود نشان دادند که در برابر اراده خداوند در هر لحظه و هر زمان سر تعظیم فرود خواهند آورد و احترام به آنان نشان دهنده پایبندی  به ارزش‌های ملی و مذهبی است.

در پایان این دیدار با اهداء لوح تقدیر و هدایا از خانواده این شهید عزیز تجلیل شد.


شهید علیرضا کرمی فرزند یعقوب در اولین روز از نخستین ماه 1346 در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود و در حالیکه به کسب علم و دانش مشغول بود عازم جبهه های جنگ شد و در 19 دیماه 1365 در عملیات کربلای 5 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/06/31 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 15 بازدید