فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

به مناسبت روز درختکاری صورت پذیرفت :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، به مناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان ، اشكان كاظمي فرماندار كوار، ناهید معاون فرماندار ، سرهنگ عابدی فرمانده سپاه کوار، فریدونی شهردار کوار ، آدینه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کوار و جمعی از مسئولین شهرستان در اقدامی نمادین چندین اصله نهال در فرمانداری کوار و پارک محله ای شهر كوار غرس نمودند.
 
اشکان کاظمی فرماندار كوار در حاشیه این مراسم ضمن تبریک هفته منابع طبیعی و روز درختکاری ، با تاكيد بر اهتمام در راستاي نهادينه كردن فرهنگ صيانت از منابع طبيعي من جمله درختان گفت: روز درختكاري روز پيوند انسان با طبيعت است.

وی در ادامه افزود: حفظ منابع طبیعی به‌ عنوان جهادی عظیم برای توسعه عرصه‌های طبیعی و صیانت از محیط زیست، یک اصل اسلامی و انسانی است که باید مورد توجه اقشار مختلف جامعه واقع شود.

کاظمی بیان داشت: هفته منابع طبیعی هفته پیوند و آشتی با محیط زیست است که باید از این فرصت در راستای ترویج پاسداشت طبیعت و عرصه‌های منابع طبیعی بهره برد.

وی در پایان با بیان اینکه مردم مهمترین نقش را در حفاظت از مراتع بر عهده دارند، تصریح کرد: تبیین جایگاه منابع طبیعی در بین اقشار مردم یکی از مهم‌ترین ضروریاتی است که نباید مورد غفلت واقع شود و باید در راستای نهادینه کردن فرهنگ صیانت از منابع طبیعی در جامعه اهتمام ورزید.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/12/16 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 14 بازدید