فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

فرهاد کشاورز

تاریخ تولد : 1346 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جنوب

به ریاست فرماندار کوار: جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در کوار برگزار شد.

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت سی و‌یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام یوم الله 15 خرداد با حضور فرماندار کوار ، ائمه جمعه شهرستان و‌ سایر اعضاء ستاد در فرمانداری کوار برگزارشد. 

فرماندار کوار: شخصیت و اندیشه، صداقت راهبردی، تکیه بر خواست مردم، اصرار بر مصالح نظام از ویژگی‌های بارز امام (ره) بود که باید برای نسل جوان تبیین شود.

✍️به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار، جلسه هماهنگي ستاد بزرگداشت سي و يكمين سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره) و قيام يوم الله 15 خرداد  به رياست اشكان كاظمي فرماندار كوار و با حضور  حجت الاسلام و المسلمين گشول امام جمعه شهرستان كوار، حجت الاسلام و المسلمين ميرشكاري امام جمعه اكبرآباد ، ناهيد معاون فرماندار و
خانزاده جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار ، كريمي جانشين فرمانده نيروي انتظامي كوار، بخشداران مرکزی و طسوج در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.  

اشکان کاظمی فرماندار کوار ضمن خیر مقدم به حاضرین و گرامیداشت یاد وخاطره معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  به حضور پرشور مردم در سالهای گذشته اشاره کرد و انتقال افكار و آثار حضرت امام به نسل هاي آينده را وظيفه مهم مسوولان و نسل حاضر دانست و تاكيد كرد: تهاجم فرهنگي و تهديد نظامي و تحريم اقتصادي همه اينها براي مقابله با تفكر امام بود و اگر بخواهيم جمهوري اسلامي همچنان با قدرت در دنيا بدرخشد، بايد افكار و انديشه هاي رهبر كبير انقلاب اسلامي را به جوانان و آينده سازان كشور معرفي كنيم.

وي با اشاره به نقش بي بديل رهبري و ولايت فقيه در عظمت و اقتدار ايران اسلامي خاطرنشان كرد: پس از خميني كبير، خلف شايسته اش رهبر معظم انقلاب، رهبري جمهوري اسلامي را در همان مسير نوراني هدايت كرده است و مردم نيز با پيروي از ايشان، دشمنان را در رسيدن به اهدافشان ناكام گذاشته اند.

كاظمي در ادامه اظهار کرد: ایام بزرگداشت سالگرد امام خمینی (ره) در واقع فرصتی مناسب برای بازخوانی اندیشه‌ها و بهره گیری از مدل حکومتی ایشان در استمرار انقلاب اسلامی است.

وی ثبات شخصیت و اندیشه، صداقت راهبردی، تکیه بر خواست مردم، اصرار بر مصالح نظام و تاسی از ائمه اطهار (ع) را از ویژگی‌های بارز امام (ره) دانست و تصریح کرد: ترویج و تبیین این ویژگی‌ها به نسل جدید امری ضروری است و باید در کلیه برنامه‌های فرهنگی امسال مد نظر قرار گیرد.

کاظمی در ادامه با بیان اینکه یکی از معیارهای ارزیابی مدیران همکاری در برنامه‌های فرهنگی شهرستان است، گفت: شهرداران و بخشداران نسبت به فضا سازی محیطی مناسب با ایام ارتحال امام اهتمام ویژه ای داشته و اقدامات لازم را به عمل آورند.

گفتني است برنامه ریزی برای برگزاری مراسم بزرگداشت امام راحل در سطح شهر و روستاهای شهرستان، و اجرای برنامه های مختلف توسط ادارات و دستگاههای اجرایی از مصوبات این جلسه بود.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/07 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 29 بازدید