فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

قاسم نامداری اکبرآبادی

تاریخ تولد : 1335 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1361 محل شهادت: زبیدات

بمناسبت هفته بسیج صورت پذیرفت: دیدار فرماندار و امام جمعه شهرستان کوار با خانواده شهدا و جانبازان

بمناسبت هفته بسیج ،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار به همراه حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه کوار و ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در منطقه قنات-دهداری با خانواده معظم شهدا و جانبازان دیدار کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار کوار به همراه حجت الاسلام و المسلمین گشول  امام جمعه کوار ، ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و زارع بخشدار طسوج با خانواده شهیدان خداداد کواری، فضل اله حدادی (شهید جاوید الاثر)، عزت اله ماندنی و عباس سهیلی  و همچنین عزت اله بیات و علیداد زارع دو تن از جانبازان جنگ تحمیلی منطقه قنات-دهداری دیدار کردند.

شهید خداد اد کواری فرزند جلال در سال 1343 در روستای دهداری بدنیا آمد.وی از بسیجیان جان بر کف بود که در حنگ تحمیلی عازم جبهه های حق علیه باطل شد و در 15 اردیبهشت ماه 1365 در جبهه فاو شهد شهادت را نوشید.

شهید فضل اله حدادی فرزند امراله  از شهدای جاویدالاثر جنگ تحمیلی، در سال 1347 در روستای دهداری دیده به جهان گشود و پس از اعزام به جبهه های حق علیه باطل در 22 اسفند ماه 1363 در عملیات بدر رخت رفیع شهادت را بر تن کرد. وی از اهالی روستای دهداری و عضو بسیج بود.

شهید عزت اله ماندنی زاده فرزند امان در 23 شهریور 1346 در روستای قنات بدنیا آمد . وی عضو بسیج و در سن 21 سالگی در جبهه  شلمچه و در نبرد با بعثیان جنایتکار به درجه رفیع شهادت نائل آمد و با شهادت خود افتخاری دیگر بر کارنامه زرین شهادت شهرستان آفرید.  

شهید عباس سهیلی فرزند خداخواست و عضو بسیج. وی در 14 فروردین ماه 1346 در روستای قنات دیده به جهان گشود و در سال 1365 در حالیکه 19 سال بیشتر از بهار عمرش نمی گذشت در جبهه شلمچه شهد شیرین شهادت را نوشید.

 عزت اله بیات فرزند کاکاقلی ، جانباز 25 درصد جنگ تحمیلی ، در 29 اسفند ماه 1348 در روستای همدم آباد دیده به جهان گشودوی در زمان جنگ تحمیلی با شور و شوق عازم جبهه های جنگ شد و در حالیکه 18 سال بیشتر نداشت در جبهه شلمچه و در دفاع از ناموس و وطن به درجه جانبازی نائل آمد..

علیداد زارع ،جانباز 25 درصد جنگ تحمیلی ،در خانواده ای مذهبی در روستای دهداری بدنیا آمد. وی در زمان جنگ تحمیلی با شور و اشتیاق برای دفاع از ناموس و وطن خود عازم جبهه های جنگ گردید و در 22 بهمن ماه 1364 در جبهه فاو با اصابت ترکش در ردیف جانبازان شهرستان قرار گرفت.

 

تاریخ ایجاد خبر : 98-08-30 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 60 بازدید