فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

برگزاری کارگاه آموزشی کودک و مهارتهای خود مراقبتی در شهرستان کوار

کارگاه آموزشی کودک و مهارتهای خود مراقبتی با همت معاونت خانواده ریاست جمهوری و همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس و امور بانوان و خانواده فرمانداری کوار در شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار ، یکدوره کارگاه آموزشی  با عنوان «کودک و مهارتهای خود مراقبتی » ویژه بانوان روز چهارشنبه 16 مرداد ماه با همت معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس و امور بانوان و خانواده فرمانداری کوار در شهرستان برگزار شد.

در این دوره که با تدریس اشکی عضو انجمن راه تهران برگزار شد زارع معاون مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس ،محمدی عضو کارگروه دختران و جوانان معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، نامداری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری و اقشار مختلف بانوان از گروههای درگیر حضور داشتند.

نحوه مراقبت از کودکان در برابر ناهنجاریهای  جامعه ، شیوه  رقتار با کودکان، ارائه آموزش های کاربردی به کودکان بمنظور افزایش مهارتهای خود مراقبتی و پیشگیری از حوادث اجتماعی غیر قابل جبران از جمله مباحثی بود که در این کارگاه سه ساعته آموزش داده شد.

 

تاریخ ایجاد خبر : مرداد 17، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 45 بازدید