فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

برگزاری مراسم بزرگداشت سي و يكمين سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در كوار

با حضور کاظمی فرماندار شهرستان کوار و حجج الاسلام والمسلمین گشول و میرشکاری ائمه جمعه کوار و اکبراباد مراسم گرامیداشت ارتحال امام راحل (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در مصلی چهارده معصوم شهر کوار برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ،مراسم سی و یکمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد با حضور اشکان کاظمی فرماندار کوار ،حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان ، حجت الاسلام و المسلمین میرشکاری امام جمعه اکبرآباد ،ناهید معاون فرماندار ،
بابایی فرمانده انتظامی کوار، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار،، جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان و اقشار مختلف مردم در مصلی چهارده معصوم کوار برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و‌ المسلمین گشول امام جمعه شهرستان کوار اظهار داشت : تحول خواهی و تحول سازی حضرت امام در حوزه،در جامعه،در نگاه به دین و آینده و در نگاه به قدرت های پوشالی جهانی از عناصر مهم مکتب امام است.
وي افزود : انحراف و رویگردانی شکلی از مکتب دو امام انقلاب مانند اشرافی گری و رفتار تکبرآمیز و دور شدن از معنویت و میل به بي بند و باري و لبخند با دشمنان و اخم با دوستان نارواست.
امام جمعه شهرستان در بخش ديگري از سخنان خود بيان نمود، انحراف فکری از مکتب انقلاب مانند اسلام التقاطی ، سازشکاری و فراموش کردن فقرا و تفرقه افکنی و حمله به نهادهای انقلابی و التزام عملی نداشتن به ولایت فقیه نیز نارواست.

حجت الاسلام و المسلمين گشول در پايان تاكيد نمود از مبانی و اصول مکتب دو امام انقلاب دور نشویم و در صراط مستقیم حرکت کنیم.

گفتنی است مراسم ارتحال رهبر فقید انقلاب اسلامی، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به منظور حفظ سلامت سوگواران برگزار گردید.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/15 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 17 بازدید