فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

برگزاری جلسه مشترک هیات بازرسی و نظارت شهرستان کوار

جلسه مشترک هیات بازرسی و نظارت شهرستان کوار با حضور ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان برگزار شد

ناهید رئیس هیات بازرسی شهرستان کوار در این جلسه به بیان ایجاد شرایط مطلوب در راستای برگزاری انتخاب پرداخت و اذعان داشت: کلیه دست اندرکاران امر انتخابات باید تلاش کنند تا انتخاباتی سالم و قانونمند با حضور حداکثری مردم برگزار شود ؛ بر این اساس تمام مقدمات کار جهت پیشبرد امور حول محور قانون و جلوگیری از هر گونه اقدام فرصت طلبانه با همکاری اعضا و دیگر نهادهای مسئول در سطح استان و شهرستان بصورت هماهنگ به انجام رسیده است .

وی خاطر نشان ساخت: برگزاری جلسات مداوم فی مابین هیات اجرایی، نظارت و بازرسی و همچنین با کاندیداهای انتخابات به هماهنگی بیشتر و بهتر و نتیجتا انتخاباتی سالم و بدور از هرگونه حاشیه گامی موثر و اساسی خواهد بود.

رئیس هیات بازرسی شهرستان همچنین افزود: مکاتبات و جلسات لازم با مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و دهیاران روستاهای تابعه پیرامون عدم بهره برداری از امکانات اداری و دولتی در جهت حمایت از کاندیدایی خاص به انجام رسیده است ،زیرا مجریان امر انتخابات تنها وام دار نظام و انقلاب هستند و هدفی جز برگزاری انتخاباتی سالم و به کرسی نشاندن  افراد لایق و شایسته در مجلس یازدهم ندارند.

ناهید در ادامه بیان کرد: تعامل و همدلی در چارچوب قوانین و مقررات میان هیات نظارت و هیات بازرسی کمک شایان توجهی به بهتر برگزار شدن انتخابات دارد  و تمام همت ما در هیات بازرسی نیز این است که از افرادی بهره ببریم که در انتخابات قبلی مشکلی ایجاد ننموده اند و بدون حاشیه سازی در امر برگزاری انتخابات کمک نموده اند.

در ادامه ساسان نژاد رئیس هیات نظارت و نماینده شورای نگهبان در شهرستان کوار نیز توضیحاتی در خصوص آماده سازی و اجرای انتخابات سالم ارائه دادند و خواستار همه نیروها در سطح شهرستان چه قبل از برگزاری انتخابات و چه در حین و پس از انتخابات شدند.

در این جلسه همتی دبیر هیات بازرسی شهرستان و مهکویی عضو دیگر این هیات نیز نظرات خود را بیان کردند و در نهایت تصمیماتی بشرح ذیل اتخاذ گردید.

 

تاریخ ایجاد خبر : 98-08-28 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 60 بازدید