فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

برگزاری اولین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان کواربه ریاست ناهید معاون فرماندار

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار اولین جلسه کارگروه نظارت و تنظیم بازار در سال‌جاری ، به ریاست ناهید معاون فرماندار و با حضور نامداری بخشدار مرکزی، فیروزی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوار و با حضور سایر اعضا در محل سالن جلسات غدیر فرمانداری برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه ناهید معاون فرماندار، خلاصه ای از برنامه ها و اقدامات کلیه ادارات و ارگانها و ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا را در راستای پیشگیری از انتشار ویروس منحوس کرونا ، برای حاضرین تشریح و از خدمات و زحمات مدافعان سلامت و آحاد مردم و خصوصا مجموعه اصناف و بسیج اصناف و نیروی انتظامی، صنعت،معدن و تجارت تقدیر و تشکر نمود .

 ایشان در ادامه به مبحث نظارت و تنظیم بازار پرداخت و ایجاد ثبات در اقتصاد و بازار شهرستان را از جمله وظایف کارگروه برشمرد و خواستار تشدید بازرسی ها خصوصا نظارت بر قیمت های فروش میوه و تره بار، مرغ و گوشت،برنج و حبوبات را ضروری دانست.  وی در ادامه از زحمات مجموعه اداره صمت شهرستان در خصوص جذب و توزیع کالاهای تنظیم بازار جهت طرح ضیافت ماه مبارک رمضان قدردانی نمود.

  در ادامه فیروزی رئیس اداره صمت و دبیر کارگروه نظارت و تنظیم بازار گزارش کاملی از وضعیت فعلی بازار،کمبودها،بازرسیها،تخلفات صورت گرفته و مشکلات صنوف آسیب دیده متاثر از بحران ویروس منحوس کرونا بیان کرد.
 وی همچنین گزارش جذب و توزیع اقلام تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان و اقدامات پیش رو برای تنظیم بازار در این ماه و بازرسی از سطح بازار ارائه نمود.  ایشان از افزایش بی رویه قیمت شن وماسه و آجر به شدت انتقاد و اظهار داشت متصدیان واحدهای شن و ماسه و کوره های آجرپزی باید قیمت محصولات خود را به سال گذشته برگردانند و در صورت مشاهده افزایش توسط بازرسان برای آنها تشکیل پرونده و جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

 در پایان هر کدام از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت کنترل قیمتها و توزیع کالاهای اساسی بیان نمودند و مواردی به تصویب رسید .

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/09 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 14 بازدید