فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

علی بخش غلامی

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جفیر

برگزاری آئین تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان کوار به مناسبت روز خبرنگار

*بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با حضور فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان مراسم تجلیل از خبرنگاران برگزار شد. *

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کوار ، صبح روز یکشنبه مورخ ۱۹ مرداد ماه نشست اشکان کاظمی فرماندار کوار با خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان ، ناهید معاون فرماندار، بابایی فرمانده انتظامی کوار ، نامداری بخشدار مرکزی ، جمعی از مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری کوار برگزار شد.

 در این جلسه اشکان کاظمی فرماندار کوار ضمن عرض تبریک روز خبرنگار، یاد و خاطره شهید والامقام صارمی را گرامی داشت.

  فرماندار کوار در خصوص عمده وظایف خبرنگاران در سطح جامعه اظهار داشت: خبرنگاران افزون بر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، در حوزه آموزش عمومی جامعه و فرهنگ سازی نیز می توانند ایفای نقش نموده و بسیار تاثیرگذار باشند.

وی افزود : خبرنگاران می توانند از بازوان توانمند مسئولین بوده و رابطان خوبی میان مردم و مسئولین باشند.کاظمی ادامه داد :تعامل اصحاب رسانه با مجموعه دولت و مدیران دستگاه‎‎های اجرایی موجب خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم و تعالی جامعه می شود.

فرماندار کوار در این جلسه با اشاره به اینکه یکی از بحران هایی که در شهرستان با آن روبرو بودیم بحران آب شهرستان به ویژه شهر کوار بود که منجر به تجمعات مردمی در نقاط مختلف شهرستان شد که با برگزاری جلسات متعدد در سطح کلان کشور و استانی مشکلات حوزه آب شهرستان مرتفع شد.

کاظمی با تاکید بر اینکه مسئولین باید رفتار و گفتار همراه با صداقت و پرهیز از اغراق گویی با مردم داشته باشند، گفت این مساله برای مردم بسیار قابل اهمیت و تاثیرگذار می باشد.

 گفتنی است در این مراسم خبرنگاران نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات خبرنگاران شهرستان تجلیل به عمل آمد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/05/19 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 8 بازدید