فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

بررسی وضعیت زیست محیطی شهرستان کوار در دیدار فرماندار شهرستان با مدیر کل محیط زیست استان فارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار ، در دیدار اشکان کاظمی فرماندار شهرستان با محمودی مدیر کل محیط زیست استان فارس ،  مسائل و مشکلات زیست محیطی این شهرستان مورد بررسی ،بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 کاظمی فرماندار شهرستان  در این دیدار با اشاره به اهمیت بحث محیط زیست در کلیه سطوح، اجرای برنامه ها و اقدامات موثر در کلیه قسمتهای مختلف محیط زیست در شهرستان کوار را ضروری خواند و خواستار راه اندازی اداره محیط زیست در شهرستان شد.

در ادامه فرماندار شهرستان با بیان این نکته که شهرستان کوار دارای 98 کوره آجرپزی و بزرگترین مجتمع خصوصی فولاد کشور می باشد و نیز قرارگیری کارخانه سیمان فیروزآباد در مرز این شهرستان شهرستان احداث ایستگاه زیست محیطی جهت سنجش و پالایش آلاینده ها را بسیار حائز اهمیت خواند.

محمودی مدیر کل محیط زیست استان فارس با تاکید بر این موضوع که تنوع فعالیت های زیست محیطی در شهرستان کوار بسیار زیاد است گفت: راه اندازی اداره محیط زیست در شهرستان کوار در اولویت برنامه های ما قرار گرفته و طی سفری که بزودی به شهرستان کوار خواهیم داشت پیرامون این موضوع به جمع بندی کاملی دست خواهیم یافت.

وی اذعان داشت: با توجه به حجم بالای کوره های آجر پزی در شهرستان کوار و نیز صنایع متعدد از جمله کارخانه فولاد پاسارگاد کوار قطعا اینگونه فعالیت‌های صنعتی همواره با مشکلات زیست محیطی همراه است که نیاز است با هم‌فکری ، تعامل و همکاری تلاش نمائیم تبعات زیست محیطی را به حداقل برسانیم.

تاریخ ایجاد خبر : 98-01-22 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 12 بازدید