فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

با حضور فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان هفدهمین جلسه ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا تشکیل شد.

فرماندار کوار با بیان اینکه کنترل تجمعات از برنامه های اصلی است، گفت: باید از عادی سازی بیماری کرونا در فضای شهرستان جلوگیری شود.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، هفدهمین جلسه ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان کوار به ریاست اشکان کاظمی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا شهرستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان، ناهید معاون فرماندار و جانشین رئیس ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا شهرستان ، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار ، بخشداران مرکزی و طسوج و سایر اعضا با محوریت مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا و ضرورت ایجاد حفظ آمادگی و استفاده از تمامی ظرفیت ها ، در سالن اجتماعات فرمانداری کوار برگزار گردید.

 در ابتدا اشکان کاظمی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان کوار طی سخنانی از افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان ابراز نگرانی کرد و تنها راه پیشگیری و جلوگیری از شیوع این بیماری را رعایت فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی یاد کرد.

کاظمی با اشاره به اینکه بیماری کرونا نباید در فضای شهرستان عادی سازی شود تاکید کرد: همه ارگان ها باید در راستای گندزدایی و رعایت پروتکل های بهداشتی همکاری و همیاری لازم را داشته باشند. اما ، مهم تر از آن ، از مردم فهیم انتظار می رود که به توصیه های مسئولین ، بخصوص کادر بهداشت و درمان توجه نمایند و مگر در شرایط اضطراری از منزل خارج نگردند ، تا بتوان به شکلی آسانتر و با قطع زنجیره انتقال ، این بیماری را مهار نمود.

فرماندار کوار در ادامه با تاکید بر اینکه مردم باید مسائل بهداشتی را جدی بگیرند ، افزود : به صورت مستمر با ابزارها وشیوه های مختلف ،اطلاع رسانی های شایسته در خصوص ویروس کرونا در شهرستان صورت گیرد تا گروههای سنی مختلف در جریان کار قرار گیرند و با آموزش پیشگیرانه در بحث رعایت بهداشت فردی و ضد عفونی کردن سطوح مختلف ، بهداشت دست وصورت ،بتوان راههای انتقال این ویروس را در جامعه کاهش داد .

فرماندار کوار در پایان سخنانش اظهار داشت : اداره صمت و شبکه بهداشت با  بازرسی مداوم ومستمر از صنوف و اماکن شلوغ و پر تردد ، در ارائه خدمات پیشگیرانه انتقال ویروس کرونا ، همت مضاعفی را داشته باشند.

سپس هر یک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و در نهایت تصمیماتی اتخاذ گردید.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/04/02 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 8 بازدید