فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

قاسم نامداری اکبرآبادی

تاریخ تولد : 1335 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1361 محل شهادت: زبیدات

با حضور فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان صورت پذیرفت :بهره برداری از ایستگاه گندزدایی ( کلرزنی) به روش الکترولیز در کوار

طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان ایستگاه گندزدایی ( کلرزنی ) آب آشامیدنی شهر کوار به روش الکترولیز نمک طعام  به بهره‌برداری رسید.

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار طی مراسمی با حضور اشکان کاظمی فرماندار کوار، حجت الاسلام و‌ المسلمین گشول امام جمعه شهرستان، ناهید معاون فرماندار، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار، فریدونی شهردار کوار زراعت پیشه رئیس شورای اسلامی کوار، حسینی مدیر آبفا شهری کوار و سایر مسئولین شهرستان، ایستگاه گندزدایی  (کلرزنی) شهید محمد جان منفرد  آب آشامیدنی شهر کوار  به بهره‌برداری رسید.

اشکان کاظمی فرماندار کوار در حاشیه بهره برداری از این پروژه ،گفت:   ایستگاه  گندزدایی آب آشامیدنی شهر کوار که به روش الکترولیز نمک طعام عمل خواهد کرد ،  با هدف دست یافتن به توسعه بهداشتی پایدار و ارتقا هر چه بیشتر سلامت آب آشامیدنی شهر  کوار و متعاقبا سلامت شهروندان احداث گردیده است.

کاظمی سپس افزود: مزیت این ایستگاه این است که بخوبی می توان میزان کلر مورد نیاز آب آشامیدنی را بسته به شرایط افزایش داد و یا کنترل کرد. بر این اساس ، با در مدار قرار گرفتن این ایستگاه ، صد در صد جمعیت تحت پوشش از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد و دیگر نگران به خطر افتادن سلامت شهروندان عزیز نخواهیم بود.


❇️لازم به ذکر است این پروژه با پیگیریهای مستمر مسئولین شهرستان و با اعتباری بالغ  بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال مورد افتتاح قرار گرفت تا دستاوردی دیگر از تلاش های حوزه آب آشامیدنی در شهر کوار را به نمایش بگذارد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/17 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 5 بازدید