فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

با حضور فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه در روستاي نوروزان از توابع بخش مركزي شهرستان برگزار شد.

*فرماندار كوار: رزمايش کمک مومنانه باعث ایجاد وفاق و همدلی بین مردم و مسئولین شده است. *

✍️به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار، در آستانه فرا رسیدن لیالی قدر و در راستای دستگیری از نیازمندان در ماه میهمانی خدا ، اشکان کاظمی فرماندار کوار به همراه حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار ، و جمعی از مسئولین و خیرین با حضور در مسجد فاطمه الزهرا ( س ) روستاي نوروزان در رزمايش مواسات ،همدلی و کمک مومنانه شركت كردند.
اشکان کاظمی فرماندار کوار هدف از اجرای رزمایش را حمایت از اقشار و گروههای آسیب‌ دیده از بیماری کرونا ، ترویج روحیه انفاق و کمک در سایه همدلی دانست و بیان کرد: این رزمایش از محل جلب مشارکت خیرین و افراد دارای توان مالی، اجرا می‌شود.
کاظمی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در رزمایش کمک مومنانه به مواسات اشاره کردند که در واقع همان کمک کردن به هم نوع، از ضروریات زندگی است.
فرماندار کوار افزود : همدلی حاصل از کمک‌های مومنانه، آن هم در ماه خدا، تجلی شکوه احسانی کریمانه را به نمایش گذاشت تا متمکنین، مواسات را به معنای واقعی به تصویر بکشند.
گفتني است در اين رزمايش تعداد ٢٨٠ بسته معیشتی به ارزش ريالي ٤٢٠ میلیون ریال بین خانوارهای نیازمند توزیع خواهد شد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/28 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 60 بازدید