فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

با حضور فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه توسط کمیته امداد شهرستان کوار برگزار شد.

فرماندار کوار: انفاق و بخشش به نیازمندان یکی از راه‌های کم‌کردن فاصله طبقاتی موجود در جامعه است و برخی از مومنان تلاش می‌کنند گوشه‌ای از این بار سنگین را برعهده بگیرند‌.

✍️به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار، در آستانه فرا رسیدن لیالی قدر و در راستای دستگیری از نیازمندان در ماه میهمانی خدا ،با حضور اشکان کاظمی فرماندار کوار، حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام و المسلمين ميرشكاري امام جمعه اكبرآباد، ناهید معاون فرماندار، بابایی فرمانده انتظامی کوار، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار ، نامداری بخشدار مرکزی  ، رحيمي مدير كميته امداد امام خميني كوار و جمعی از مسئولین و خیرین رزمايش مواسات ،همدلی و کمک مومنانه برای مرحله دوم به ارزش ٥٠٠ ميليون ريال توسط کمیته امداد امام خمینی ( ره )ً شهرستان برگزار شد.

اشكان كاظمي فرماندار كوار در اين رابطه اظهار داشت ویروس منحوس کرونا تمامی جهان را درگیر کرده اما در ایران اسلامی در سایه درایت‌های رهبر معظم انقلاب ، برنامه ریزی های دولت، همکاری مردم و تلاش های مسئولان ذیربط، به ثبات نسبی رسیده ایم.
وی با اشاره به نقش کادر درمانی در مدیریت شیوع ویروس کرونا افزود: کادر درمانی در سراسر کشور با فداکاری خود، نشان دادند تا پای جان از سلامت مردم پاسداری می‌کنند.
کاظمی افزود : رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی و برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان و محرومان تا پایان این بیماری در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.
گفتني است تعداد ۲۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال توسط كميته امداد شهرستان کوارتهیه گردیده است که در بین خانوارهای نیازمند توزیع خواهد شد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/25 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 63 بازدید