فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

با حضور امام جمعه شهرستان و معاون فرماندار کوار

با حضور امام جمعه شهرستان و معاون فرماندار کوار آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش کوار در سال۹۹برگزار شد


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش کوار ، با محوریت بررسی وضعیت آموزش مجازی و تجلیل از معلمان در هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور حجت الاسلام والمسلمین گشول امام جمعه شهرستان کوار، ناهید معاون فرماندار ، سرهنگ عابدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار، عبیدی مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا برگزار شد.

🔹حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان ضمن اشاره به فعالیت های خوب مجموعه آموزش و پرورش در آموزش مجازی دانش آموزان و مشکلات ایجاد شده در روند آموزش و پرورش به دلیل شیوع ویروس کرونا و تقدیر از زحمات دست اندرکاران تعلیم و تربیت ، بیان کرد:لازم است ارتباط معلمان،دانش آموزان و اولیا بیشتر باشد و همچنین نظارت ها بر روند آموزش مجازی دانش آموزان توسط اولیا و مربیان به صورت مستمر باشد.

امام جمعه کوار همچنین تاکید کرد : لازم است با همکاری تمام نهادهای شهرستان و همچون سال های گذشته ، با برگزاری برنامه های خوب در هفته بزرگداشت مقام معلم،از معلمان شهرستان تجلیل شود.

🔹ناهید، معاون فرماندار کوار نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات معلمان و عوامل اجرایی مدارس، بیان کرد:شیوع ویروس کرونا در کشور مشکلاتی را برای تمام جامعه و به ویژه آموزش و پرورش ایجاد نمود اما دست اندرکاران تعلیم و تربیت با فداکاری و ایثار خود توانستند در آموزش مجازی دانش آموزان به خوبی عمل نمایند.

🔹عبیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوار ضمن تقدیر از حضور اعضا در جلسه شورای آموزش و پرورش ، دستور کارهای جلسه و همچنین گزارشی کامل از اقدامات انجام شده در خصوص آموزش مجازی در مدارس ارائه نمود.

در ادامه جلسه سایر اعضا پیشنهادات و نظرات خود را مطرح نمودند و مصوب شد در جلسات آتی نیز در خصوص دستورکارهای امروز جلسه بررسی و تبادل نظر بیشتری صورت گیرد.

لازم به ذکر است جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی نیز برگزار و کارشناسان سواد آموزی گزارشی از فعالیت های خود بیان نمودند.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/12/16 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 14 بازدید