فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

بازدید امام جمعه و فرماندار کوار از کارگاه تولید ماسک در کوار

بازدید امام جمعه و فرماندار کوار از کارگاه تولید ماسک در کوار

خواهران بسیجی شهر کوار با مشاركت خيرين اقدام به توليد ماسك نمودند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار اشکان کاظمی فرماندار کوار به همراه حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهر کوار ، ناهید معاون فرماندار ، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار ، شمس نیا رئیس شبکه بهداشتی درمانی کوار و سایر همراهان با حضور در سالن سپاه کوار از کارگاه تولید ماسک بازدید نمودند و از نزدیک در جریان روند تولید ماسک قرار گرفتند.

اشکان کاظمی فرماندار کوار در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مردمی برای مقابله با کرونا ویروس گفت: باید همگی ضمن رعایت اصول بهداشتی با همه توان با تولید اقلام مورد نیاز برای مقابله با بیماری تلاش نمائیم.
وی افزود همه باید رعایت اصول بهداشتی را که توسط وزارت بهداشت و درمان ارائه میشود مورد توجه و سرلوحه امور روزمره خود قرار داده تا بتوانیم با ویروس کرونا هر چه سریعتر مقابله کنیم

وی با اشاره به اينكه تمهیدات  لازم برای استفاده از ظرفیت وامکانات این واحد به منظور تولید ماسک بهداشتی مورد بررسی قرار گرفته است ، ابراز اميدواري نمود كه با فعاليت اين كارگاه در پیشگیری و كنترل ویروس کرونا به مردم کمک شود.
❇ لازم به ذکر است این کارگاه زير نظر حوزه های ناحیه مقاومت بسیج کوار به همت خواهران بسیجی و مشاركت خيرين شهرستان قادر به توليد روزانه حدود ١٥٠٠ ماسک *مطابق با استانداردهای بهداشتی و توزیع بین شهروندان مي باشند.

تاریخ ایجاد خبر : 1398/12/28 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 22 بازدید