فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کوار در سال 98 برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کوار در سال 98 به ریاست ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه کوار ،همتی بخشدار مرکزی، زارع بخشدار طسوج ،شمس نیا رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر اعضا با هدف طرح نظارت و کنترل بر مراکز مختلف در ماه مبارک رمضان، بسیج ملی کنترل فشار خون و ساماندهی پسماند زباله در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ساماندهی سایت زباله و کاهش اثرات زیست محیطی ناشی از آن را بسیار با اهمیت برشمرد و گفت: موضوع سایت زباله مسئله ای است که در صورت عدم توجه به آن عواقب و خطرات آن گریبانگیر تمام شهرستان خواهد شد و مختص منطقه خاصی نیست بنابراین باید تلاش نمود با همکاری همه جانبه روز بروز در جهت بهبود و ساماندهی سایت مزبور گام برداریم.

وی با اشاره به تشکیل و  برگزاری کارگروه مدیریت پسماند در شهرستان گفت: اولین جلسه آن با حضور فرماندار شهرستان ،بخشداران و شهرداران تشکیل شده است که مصوبات اخذ شده مورد پیگیری قرار گرفته است. 

حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه کوار نیز با تاکید بر اهداف جلسه خاطر نشان ساخت: همگی ما بعنوان عضوی از کارگروه سلامت و امنیت غذایی در قبال وظایفی که بر عهده داریم مسئول هستیم .

گشول افزود: بنابر آمار ارائه شده ی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، یکی از بزرگترین عوامل مرگ و میر در حال حاضر فشار خون بالا است که با فرهنگ سازی می توان با پایش بموقع آن از بسیاری از مرگ و میرها جلوگیری کرد و بعنوان اولین گام برای غنی سازی این فرهنگ باید کار را از ادارات و کارکنان شاغل آغاز نمود. 

امام جمعه کوار در ادامه اظهار داشت: بمنظور دست یافتن به نقطه مطلوب در راستای ساماندهی سایت زباله همگی ما باید در حد توان همکاری و تلاش نمائیم.

حجت الاسلام و المسلمین گشول در خصوص نظارت و کنترل مراکز مختلف در ماه مبارک اذعان داشت: بگونه ای عمل گردد که قداست و عظمت این ماه مبارک حفظ گردد و از طرفی نیز موجب بروز زیان و ضرر به افراد خاصی نگردد.

تاریخ ایجاد خبر : اردیبهشت 25، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 145 بازدید