فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

آئین تودیع و معارفه رئیس اداره مخابرات شهرستان کوار برگزار شد

در جلسه ای به ریاست اشکان کاظمی فرماندار کوار و با حضور امام جمعه شهرستان و سایر مسئولین ، مهراب زارعی کردشولی به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات کوار معرفی و از زحمات مهرداد منصوری رئیس سابق این اداره تقدیر به عمل آمد.،

✍🏻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کوار آئین تودیع و معارفه رئیس اداره مخابرات کوار، با حضور کاظمی فرماندار شهرستان ، حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان ، ناهید معاون فرماندار، مرادی مدیر دفتر مدیر عامل منطقه فارس ، حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار و‌ سایر مسئولین در فرمانداری کوار برگزار شد.
❇️ اشکان کاظمی فرماندار کوار در این نشست با اشاره به اینکه مخابرات ابزاری مهم برای توسعه ، بهبود فعالیت درجامعه و گسترش کسب وکارهای نوین می باشد گفت : بالابردن کیفیت وسرعت  اینترنت و ارتباطات در سطح شهرستان کوار از مطالباتی است که لازم است مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود : در حال حاضر آنتن دهی موبایل ، سرعت و کیفیت اینترنت در تعدادی از روستاها و در بعضی از نقاط شهری رضایت بخش نبوده ونیازمند تقویت است.
کاظمی بیان داشت : شهرستان کوار دارای نقاط گردشگری زیادی است که می تواند به واسطه فراهم بودن بسترهای ارتباطی واینترنت قوی مطرح و در معرض معرفی قرار گیرد و ما امیدواریم با همت مسئولان مخابرات شاهد تحقق چنین امری باشیم.
در این مراسم از زحمات مهرداد منصوری رئیس پیشین قدردانی بعمل آمد و مهراب زارعی
کردشولی با حکم مدیر عامل مخابرات استان فارس بعنوان رئیس اداره مخابرات کوار منصوب شد.
گفتنی است در سوابق مدیریتی « مهراب زارعی کردشولی » رئیس اداره مخابرات شهرستانهای خرم بید ،اقلید ، ممسنی، لامرد و‌ رئیس مراکز مخابرات وصال شیرازی و شهید کامیاب شهرستان شیراز وجود دارد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/30 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 59 بازدید