شرح خبر


'../NewsImages/ca41273eee222b7e798181ccbe90c23d.jpg' مسائل و مشکلات روستای شاه شهیدان طی جلسه ای به ریاست فرماندار شهرستان کوار بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، مسائل و مشکلات روستای شاه شهیدان طی جلسه ای به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان، روستا معاون امنیتی و سیاسی فرمانداری، زارع بخشدار طسوج، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا مورد بحث و  بررسی قرار گرفت.

در ابتدا روستا معاون فرماندار شهرستان با تاکید بر همدلی مردم و مسئولین اظهار داشت: هم اکنون کشور ما با مشکلات اقتصادی متعددی مواجه است که مردم باید همواره در کنار دولت باشند تا دولت بتواند  از سد این موانع عبور کند.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری در ادامه به بیان برخی از خدمات صورت پذیرفته در شهرستان پرداخت و گفت: فرماندار شهرستان از زمان حضورشان تاکنون منشا اثرات خیر بسیاری بوده اند و تلاش های زیادی در حوزه سرمایه گذاری، تکمیل پروژه سد میرزای شیرازی کوار، بیمارستان فاطمه الزهرا (س) کوار،کانالهای زهکشی و ... نموده اند و انشاءالله از این به بعد نیز با همیاری و همدلی و مشارکت مردم صدرصد خواهد توانست گامهای موثرتری بردارد.

در ادامه اسماعیل روستا رئیس شورای اسلامی  و عباس روستا دهیار شاه شهیدان ضمن ارائه آماری از وضعیت فرهنگی و تحصیلی اهالی این روستا به تشریح کامل مسائل و مشکلات روستا در حوزه آب آشامیدنی، جاده بین مزارع،احداث بوستان روستایی،احداث زمین چمن مصنوعی و ... پرداختند و خواستار حمایت همه جانبه در جهت عمران و آبادی روستا شدند.

سپس اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در خصوص رفع مشکل آب شرب شاه شهیدان که متصل به شبکه آبرسانی شهر کوار می باشد ، گفت: بمنظور رفع مشکلات کمبود آب آشامیدنی بنا بر این شد که دو حلقه چاه در شهر کوار احداث گردد که در حال پیگیری است بطوریکه در خصوص چاه شماره (2) بمحض صدور مجوز فعالیت ،پیمانکار پروژه کار خود را آغاز خواهد نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان کوار با تاکید بر اهمیت ورزش و توسعه اماکن ورزشی اظهار داشت: هدف ما گسترش و توسعه ورزش در شهرستان است و تلاش می کنیم مشکلات حوزه ورزش را نیز بمانند سایر حوزه ها تا حد امکان برطرف نمائیم.

وی در خصوص مشکل جاده بین مزارع شاه شهیدان اذعان نمود: برنامه ریزی خواهیم نمود کارشناسان فرمانداری و بخشداری ضمن بازدید از محل مشخصات کامل جاده فوق را تعیین نموده تا اقدامات بعدی را در جهت احداث این جاده به انجام رسانیم.

فرماندار شهرستان همچنین  در خصوص عقب نشینی معابر در سطح روستا ،عنوان کرد: انجام این امر نیازمند مشارکت همه جانبه مردم روستا است همانگونه که در سایر روستاهای شهرستان این امر در حال اجراست و بدون شک همکاری مردم در این زمینه نقش اول را ایفا خواهد نمود.

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/10/13
تاریخ وقوع خبر: