شرح خبر


'../NewsImages/a7d390e4788c24d02011092af33544a0.jpg' برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سایر اقشار بی بضاعت شهرستان کوار در مرکز استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، صبح امروز (سه شنبه) در جلسه ای که در مرکز استان برگزار شد اشکان کاظمی فرماندار شهرستان به همراه رحیمی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان و شمس نیا رئیس شبکه بهداشتی درمانی و پژوهشی شهرستان پیرامون مسائل و مشکلات مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و افراد بی بضاعت شهرستان با بذرافشان  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس و افراشی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز  به بحث، تحلیل و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه که در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید پیرامون مسائل بهداشتی و درمانی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و افراد بی بضاعت شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداخته شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

اعزام اکیپ سیار از پزشکان و دندانپزشکان جهت ارائه خدمات درمانی به افراد نیازمند شهرستان و نیز ارائه ی پاره ای از خدمات بهداشتی نظیر ساخت حمام، سرویس بهداشتی و ... به جهت برخورداری قشر آسیب پذیر شهرستان از جمله موارد قابل تصویب این جلسه بود.

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/8/15
تاریخ وقوع خبر: