شرح خبر


'../NewsImages/40e868f2883afb0adb2403c7b9808484.jpg' مسائل و مشکلات بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهر کوار مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، طی جلسه ای که ظهر امروز (یکشنبه) در محل فرمانداری و به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین میرشکاری امام جمعه اکبرآباد، ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، شمس نیا رئیس شبکه بهداشتی، درمانی و پژوهشی شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهرستان و شهر کواربرگزار شد مسائل و مشکلات بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهر کوار مورد تحلیل،بحث و بررسی قرار گرفت. 

در ابتدای این جلسه اعضای شورای اسلامی شهرستان و شهر کوار پیرامون مسائل و مشکلات بیمارستان از جمله عدم تحقق وعده ارتقاء بیمارستان از ۳۲تختخوابی به ۱۰۰تختخوابی ،کمبود فشار آب کافی و پائین بودن ضخامت لوله های آبرسان جهت راه اندازی بخش دیالیز،کمبود امکانات درمانی جهت مصدومین ناشی از تصادفات، ناکافی بودن تعداد آمبولانس ها  و.... به بحث پرداختند.

سپس در ادامه این جلسه و پس از بیان کلیه موارد مطروحه،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان اظهار نمود: در راستای تلاش در جهت ارتقا سطح شاخص های سلامت و درمان بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهر کوار به اتفاق دیداری با  معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز ترتیب خواهیم داد تا کلیه مسائل ، مشکلات و کمبودهای موجود را  مطرح و درصدد رفع آن برآییم.

وی همچنین خاطر نشان ساخت: بهتر این است که بمنظور رفع مشکلات آبرسانی به بیمارستان و نیز کاهش هزینه های موجود با حضور در مرکز استان و در دیدار با قلندری مدیر کل آب و فاضلاب قدمهای مثمر ثمرتری در این حوزه برداریم.

شمس نیا رئیس شبکه بهداشتی، درمانی و پژوهشی شهرستان نیز پس از ارائه گزارشی از کمبودها و کاستیهای بیمارستان فاطمه الزهرا (س) کوار و چالش های موجود، بیان داشت:  بمنظور آماربرداری ازکمبودها و نواقص موجود در بیمارستان کوار، خواستار حضور کارشناسان،متخصصان و صاحب نظرانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شده ایم که اقدامات اولیه جهت حضور این افراد در شهرستان به انجام رسیده است.

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/8/13
تاریخ وقوع خبر: