شرح خبر


'../NewsImages/eb783128cc8514cc5604b966a7ea1658.jpg' برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان کوار با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شهرستان به ریاست داریوش دهقان فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین آقایی امام جمعه شهرستان، روستا معاون فرماندار، سرگرد امیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار، بخشداران بخش مرکزی و طسوج و سایر اعضاء بمنظور تشکیل کمیته های ستاد و هماهنگی برنامه های ایام الله دهه فجر در دفتر جلسات فرمانداری برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین آقایی امام جمعه شهرستان ضمن عرض سلام و خیرمقدم خاطرنشان کرد: باید افکار امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی هر چه بیشتر برای رسیدن به تعالی جامعه تبیین شود و مردم با برگزاری برنامه های مختلف، این روزهای غرورآفرین را پاس بدارند.

وی دهه فجر را بهانه ای دانست تا کل خدمات نظام اسلامی را به دنیا نشان دهیم ؛ زیرا دهه فجر طلیعه نظام محسوب می گردد و ما بعنوان سربازان نظام باید تمام هم و غم خود را در حوزه امنیت، فرهنگ ، سیاست و ... متمرکز کنیم و اوج آن را در 22 بهمن و با حضور در راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب به رخ بکشانیم و امیدوارم با همدلی انشاالله بتوانیم برنامه ها و جشن های امسال را باشکوهتر از قبل به انجام رسانیم.

در ادامه مهندس دهقان فرماندار شهرستان با تبریک سالروز ولادت یازدهمین اختر تابناک آسمانی حضرت امام حسن عسکری (ع) اظهار داشت: اصلی ترین رسالت ما بعد از انقلاب این است که از آنچه داریم و از تمام داشته هایمان دفاع کنیم،  زیرا انقلاب ما با خود حرف های جدید زیادی دارد که نگهداشت آن نیازمند صرف هزینه های بسیار است. در برهه ای از زمان بحث نداشته ها آرام آرام بر داشته ها غلبه پیدا کرد و همین عامل باعث گردید استعمار و استعمارگر بر سرزمین ما سایه افکند و داشته های ما را به تاراج ببرند.

نابسامانیها و جنگ های خانمان سوز خاورمیانه همه بر اساس تئوریها و برنامه های ابرقدرت های استعمارگر بمنظور تضعیف انقلاب صورت می گیرد و بزرگترین هدف آنها این است که روح یأس و ناامیدی را در وجود مردم ما بدمند، ولی خوشبختانه مردم ما از درون چنان مستحکم و امیدوار هستند که به همین راحتی امیدشان به یأس تبدیل نخواهد شد و با توکل بخدا و زیر لوای ولایت چنان انسجامی پیدا کردند که توانستند انقلاب و بواسطه آن اسلام  انقلابی را به ثمر رسانند.

وی در ادامه سخنان خود گفت:دشمنان اصل و ریشه انقلاب ما را هدف قرار داده اند و وظیفه ماست که فضایی خارج از نگاههای حزبی و سیاسی و زیر پرچم انقلاب ایجاد کنیم تا بدین نحو بتوانیم روح امید را در مردم زنده  و نقشه شوم دشمنان را خنثی نمائیم.

مهندس دهقان در پایان به مسئولین توصیه اکید نمود که در ایام مبارک دهه فجر در میان مردم حضور پیدا کنند و دوش به دوش مردم پیروزی انقلاب را جشن بگیرند تا مردم به دلگرمی همین مسئولین در صحنه ها حضور پیدا کنند و از انقلاب و آرمانهای آن دفاع نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1395/10/19
تاریخ وقوع خبر: