شرح خبر


'../NewsImages/61d45ba63d37e3c62484364a4cc0ded5.jpg' تقدیر فرماندار شهرستان کوار از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان طی پیامی از حضور حماسی مردم شهید پرور شهرستان کوار در راهپیمایی یوم الله 13 آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی »تقدیر نمود.

 

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز در شهرستان کوار حضور عاشقانه زنان و مردانی را نظاره گر بودیم که با دستان ترک خورده از درد و رنج و زحمت  مشت های گره خورده خود را به نشان انزجار از استکبار جهانی بلند کرده  و فریاد " مرگ بر استکبار" سر میدادند.

کودکانی را می دیدیم که با دستان کوچک خود تصویر رهبر ایران اسلامی  را بر سینه هایشان می فشردند تا به همگان بگویند زیر لوای ولی فقیه و با اتحاد ، یکدلی و یکپارچگی ؛مستکبرین جایگاهی نخواهند داشت.

امروز بار دیگر مردم شهید پرور شهرستان کوار کتاب حماسه های خود را ورق زدند و 13 آبان  پرشور دیگری را با قلم خود نگاشتند و با خشم مقدس و انقلابی تعطیل ناپذیر خود بر علیه  استکبار جهانی ترجمان  امروزی پیام راهبردی "هیهات منا الذله" را به تصویر کشیدند.

13 آبان امسال با اینکه همزمان بود با آغاز دور جدید تحریم های گسترده ،  یک جانبه و ظالمانۀ آمریکا علیه مردم  ایران ؛  لکن، مردم با حضوری  حماسی تر  از سال های قبل ،پرشور تر فریاد برآوردند که ترس را به جان نمی خرند و گامهایشان را استوارتر برخواهند داشت.

اینجانب ضمن سپاس از درگاه ایزد منان که بار دیگر، توفیق  شرکت در راهپیمایی روز 13 آبان را شامل حال مردم و مسئولین شهرستان کوار نمود بر خود وظیفه می دانم از اقشار مختلف  مردم بیدار و همیشه در صحنه شهرستان کوار  به خصوص ائمه جمعه،اعضای شورای تامین، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، روحانیون،  مسئولین دستگاه های اجرایی، فرهنگیان، اساتید، دانشجویان، دانش آموزان، اصحاب رسانه و خبرنگاران، نیروهای نظامی و انتظامی و همه اقشار مختلف مردم در خلق راهپیمایی باشکوه 13 آبان تقدیر و تشکر نموده و به موجب این حضور ماندگار مردمی بر اقتدار، صلابت و شجاعت آنان آفرین بگویم.


تاریخ ثبت خبر: 1397/8/13
تاریخ وقوع خبر: