شرح خبر


'../NewsImages/329809bcf17b38696a598e7f57bb26ec.jpg' پیگیری مطالبات شهرداریهای کوار و طسوج در تهران
در دیدار فرماندار شهرستان کوار با مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور مطالبات و درخواست های شهرداریهای کوار و طسوج مورد پیگیری قرار گرفت.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ،  اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار در سفر خود به تهران در راستای پیگیری و دریافت قول مساعد در جهت احقاق  مطالبات شهرداری های کوار و طسوج با عبداللهی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور دیدار و گفتگو کردند.
 
در این دیدار که ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و پیروی شهردار طسوج نیز حضور داشتند،اشکان کاظمی نماینده عالی دولت در شهرستان کوار پیرامون مصوبات جلسه قبلی که در مردادماه در تهران و با حضور شهردار کوار و اعضای شورای اسلامی شهر کوار  صورت پذیرفت به بحث پرداخت.
 
همچنین در ادامه فرماندار شهرستان به نوپا بودن شهرداری طسوج اشاره کرد و گفت: از انجائیکه شهرداری طسوج به تازگی افتتاح گردیده و خواه ناخواه  با چالش های بسیاری مواجه خواهد بود، نیازمند توجه و حمایت گسترده همه ارگانهای ذیربط چه در سطح ملی و چه در سطح استانی  در راستای پیشرفت و توسعه می باشد. 
 
وی مهم ترین چشم انداز یک شهر را فضای سبز،مبلمان شهری و بهداشت محیطی آن خواند و اذعان داشت: شهرداری طسوج برای رسیدن به این هدف نیازمند در اختیار داشتن تسهیلات و امکانات مورد نیاز است تا بتواند جوابگوی انتظارات مردم باشد.
 
در ادامه این دیدار عبدالهی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه  شهری سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور درخواست ها و مطالبات موجود را به حق خواند و گفت : توجه به شهرهای نوپا از حساسیت خاصی برخوردار است و قول خواهیم داد در حد توان در جهت توسعه   شهر طسوج همکاری و مساعدت لازم را بعمل آوریم.
 
گفتنی است از ره آوردهای این سفر می توان به  دریافت قول مساعد در راستای اعطای یکدستگاه کامیون جهت حمل زباله و پسماندهای شهر طسوج و دریافت سهمیه قیر رایگان جهت بهسازی و آسفالت معابر این شهر  اشاره نمود. 
 
همچنین شایان ذکر است پیگیری دریافت وام سه میلیارد تومانی شهرداری کوار،ماشین حمل زباله و سهمیه قیر رایگان جهت شهر کوار که از مصوبات جلسه قبل بود ،از اهداف دیگر این سفر بحساب می آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ ثبت خبر: 1397/8/5
تاریخ وقوع خبر: