شرح خبر


'../NewsImages/784e68e2809d4e67dff07ace6de93fa7.jpg' مدیران و کارمندان نمونه استانداری و فرمانداریها مورد تجلیل قرار گرفتند

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان کوار بعنوان کارمند نمونه استانداری معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار،صبح روز پنج شنبه 22شهریورماه طی همایشی که  در سالن شهید امامی استانداری با حضور مهندس تبادار استاندار فارس برگزار شد از بهنام ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بعنوان کارمند نمونه استانداری در سال 1396  تجلیل بعمل آمد.

مهندس تبادار استاندار فارس در آیین تقدیر از کارمندان و مدیران نمونه استانداری رضایتمندی مردم را هدف اصلی کارگزاران نظام جمهوری اسلامی خواند و اذعان نمود: رسالت کارگزاران نظام جمهوری اسلامی از ارائه خدمات در زمینه های مختلف جلب رضایت مردم است . لکن، این مقوله باید به عنوان یکی از مهمترین مولفه های انتخاب مدیران و  کارمندان نمونه مد نظر قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم دقت نظر در ارزیابی مدیران و کارمندان نمونه، افزود: افرادی که صداقت کاری، نظم در امور ، پویایی ، خلاقیت در مسئولیت و اخلاق مداری را شیوه کار خود قرار می دهند باید در این ارزیابی مورد توجه قرار گیرند.

استاندار فارس با اشاره به اینکه ارزیابی کارمندان و مدیران نمونه باید فرهنگساز باشد، یادآور شد: دقت نظر در تعیین معیارها ،شاخصه ها و مولفه ها در راستای  معرفی مدیران و کارمندان نمونه ضمن الگو سازی برای سایر کارکنان، می تواند موجب تقویت بهره وری در نظام اداری گردد .

نماینده عالی دولت در استان فارس در ادامه سخنان خود اظهار نمود:  بمنظور فرهنگسازی مناسب و افزایش تعداد مدیران و کارمندان نمونه در سالهای آتی چه در سطح استان و چه در سطح فرمانداریها باید دلایل برتری و انتخاب مدیران و کارمندان نمونه بصورت شفاف بیان گردند.

در ادامه مهندس تبادار استاندار فارس با اهداء لوح تقدیر از مدیران و کارمندان نمونه استانداری و فرمانداریها تجلیل نمود که بهنام ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بعنوان کارمند نمونه استانداری در سال 96 معرفی و لوح سپاس دریافت نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/6/24
تاریخ وقوع خبر: