شرح خبر


'../NewsImages/95a8cb59a9103f023d4855661b97c58c.jpg' فرماندار شهرستان کوار در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان: مصرانه پیگیر پروژه های عمرانی شهرستان در حوزه ورزش خواهیم بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، ظهر سه شنبه 20 شهریورماه اشکان کاظمی فرماندار شهرستان به همراه ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مهکویی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور در مرکز استان و در دیدار با کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس پیگیر وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان در حوزه ورزش شدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان کوار در این دیدار با اشاره به پروژه های نیمه تمام شهرستان در حوزه ورزش و پیگیریهای صورت پذیرفته در راستای تکمیل پروژه های فوق اذعان داشت: تلاش می کنیم نیازهای ورزشی شهرستان را مصرانه پیگیری نمائیم تا بتوانیم با توجه به ظرفیت و پتانسیل ورزشی شهرستان، کوار را به جایگاهی که درخور و شایسته آن است برسانیم.

وی در این دیدار بر تکمیل پروژه چمن مصنوعی استادیوم اصلی شهر کوار تاکید نمود و اذعان داشت: نظر به فعالیت تیم های متعدد فوتبال در شهرستان کوار ، دریافت امتیاز برگزاری لیگ فوتبال توسط  شهرستان کوار و نیز  توانایی این شهرستان جهت برگزاری مسابقات متعدد استانی نیاز است تکمیل این پروژه در اولویت برنامه های اداره کل ورزش و جوانان قرار گیرد.

تخصیص اعتبارات و نحوه ی هزینه کرد آن و نیز تکمیل پروژه های در دست احداث دهشیب و اکبرآباد و ... از دیگر مواردی بود که در این دیدار مورد بحث و بررسی  قرار گرفت.

در ادامه کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان شهرستان اظهار امیدواری نمود تا پایان مهرماه پروژه زمین چمن مصنوعی استادیوم اصلی شهر کوار با حضور تاج رئیس فدراسیون فوتبال به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین در راستای حضور تیم های فوتبال آقایان و همچنین فوتسال آقایان و بانوان شهرستان کوار در لیگ برتر استان گفت: با توجه به ظرفیت های خوب موجود در شهرستان کوار در این راستا نهایت همکاری ومساعدت لازم را بعمل می آوریم.


تاریخ ثبت خبر: 1397/6/21
تاریخ وقوع خبر: