شرح خبر


'../NewsImages/ff3ebefb31218a8358d61e4ebc929039.jpg' برگزاری جشنواره پرواز بادبادکها و برنامه های متنوع ورزشی ویژه بانوان شهرستان کوار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، بمناسبت دهه مبارک فجر برنامه های متنوع ورزشی ویژه بانوان شهرستان  در تمام رده های سنی برگزار گردید.

این برنامه ها که با حضور داریوش دهقان فرماندار شهرستان و هیات همراه و با همت امور بانوان و خانواده فرمانداری و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان ، هیات دوچرخه سواری و هیات تیراندازی صورت پذیرفت  با مشارکت بیش از 120 شرکت کننده در زمین چمن اداره ورزش و جوانان شهرستان مشتمل بر جشنواره پرواز بادبادکها (ویژه نونهالان) ، دوچرخه سواری در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان و بزرگسالان و تیراندازی به انجام رسید.  

در بخش پرواز بادبادکها در آیتم ساخت بادبادک استاندارد شماره های 19 و 14 ؛ در آیتم زیبایی شماره های 15 و 3 و در آیتم ارتفاع گیری بادبادکها شماره های 29 و 4 بعنوان منتخبین معرفی گردیدند.

در دوچرخه سواری در رده سنی زیر پانزده سال فاطمه جوکار مقام اول و ساغر اسفندیاری مقام دوم را کسب نمودند. همچنین در رده سنی بزرگسالان خانمها مهتاب رستمی و عاطفه عظیمی به ترتیب اول و دوم شدند.

در بخش تیراندازی بر سیبل ثابت نیز قربانی مقام اول و بیگی مقام دوم را از آن خود نمودند. لازم به ذکر است که داوری این مسابقات بر عهده خانمها عظیمی، ساسانفر، انصاری و پوررشید بود.

در پایان این مراسم به نفرات برتر هدایایی، اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/11/30
تاریخ وقوع خبر: